<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Co to są opcje binarne


Opcje binarne stanowią alternatywną formę inwestowania w waluty przy stosunkowo niskich kosztach i ograniczonym stopniu ryzyka. Są instrumentami pochodnymi, co oznacza, że ich podstawą są spekulacje dotyczące przyszłych wahań cenowych, a nie bezpośredni zakup kontaktu terminowego na dany instrument. Zadaniem inwestora jest obstawienie, czy wartość danego instrumentu wzrośnie czy spadnie w określonym przedziale czasu (High/Low), czy przetnie wyższy lub niższy poziom cenowy ustalony przed rozpoczęciem transakcji (One Touch), albo który z dwóch instrumentów będzie mieć wyższą cenę rynkową w momencie wygaśnięcia opcji (Pary).


Opcje binarne stanowią atrakcyjne rozwiązanie dla wielu inwestorów ze względu na swoją prostotę – inwestowanie polega na typowaniu, czy wskazany scenariusz będzie miał miejsce w określonym przedziale czasu czy nie. Czasami inwestorzy mogą zdecydować się na wyjście z transakcji w trakcie jej trwania, osiągając niższy zysk lub ograniczając straty.

Czemu opcje binarne są wyjątkowe?

Czemu opcje binarne są wyjątkowe?

How_ETX_Binary_Works

Czemu opcje binarne są wyjątkowe?

W odróżnieniu od innych form inwestowania, w przypadku opcji binarnych maksymalne potencjalne zyski i straty są znane jeszcze przed przystąpieniem do transakcji. Jest to korzystne w porównaniu z tradycyjnymi opcjami, w przypadku których inwestorzy nie mogą przewidzieć, ile zyskają lub stracą, a każdy wzrost lub spadek ceny instrumentu może mieć decydujący wpływ na ostateczny wynik transakcji.

Międzynarodowe inwestycje w opcje binarne

Międzynarodowe inwestycje w opcje binarne

Międzynarodowe inwestycje w opcje binarne

Global_Binary_Options

W ostatnich latach ten rodzaj inwestowania zdobywa coraz większą popularność. Opcje binarne to jedna z najszybciej rozwijających się form globalnego handlu.


W odróżnieniu od spread bettingu i kontraktów na różnice kursowe (CFD), obywatele USA mogą inwestować w opcje binarne, ale firmy działające w tym obszarze muszą być zarejestrowane w SEC, by móc świadczyć swoje usługi. Oznacza to, że wielu dostawców usług na rynku opcji binarnych, w tym ETX Capital, nie może obsługiwać klientów ze Stanów Zjednoczonych. Poza obywatelami USA, swój rachunek na platformie ETX Binary mogą otworzyć klienci z większości pozostałych krajów.


Jeżeli nie jesteś pewien, czy kwalifikujesz się do założenia rachunku inwestycyjnego w zakresie opcji binarnych na platformie ETX Capital, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +44 (0) 20 7392 1486 lub drogą e-mailową, pod adresem newaccounts@etxcapital.co.uk, by uzyskać więcej informacji.

Inwestowanie w opcje binarne na platformie ETX Capital

Inwestowanie w opcje binarne na platformie ETX Capital

Binary_Laptop

Inwestowanie w opcje binarne na platformie ETX Capital

Platforma ETX Binary została skonstruowana specjalnie na potrzeby handlu opcjami binarnymi. Umożliwia inwestorom rozpoczynanie zarówno krótko- jak i długoterminowych transakcji. ETX Capital oferuje szeroki wybór par walutowych, w tym: GBP/USD, EUR/USD oraz EUR/JPY.

Otwórz rachunek

Otwórz rachunek