<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>
Devices

ETX TraderPro


Platforma TraderPro została zaprojektowana, aby zapewnić inwestorom jak największe możliwości transakcyjne. Z uwagi na szerszy wachlarz dostępnych rynków oraz narzędzi handlowych, platforma ETX TraderPro to naturalny wybór dla doświadczonych traderów.

FUNKCJE TRADERPRO

FUNKCJE TRADERPRO

Jeśli pragniesz przenieść swój handel na wyższy poziom, jesteś w odpowiednim miejscu. Wybierz spośród szerokiego wachlarza wykresów oraz narzędzi do ich modyfikacji, tak, aby podjąć jak najlepsze decyzje transakcyjne. Platforma umożliwia bezpośredni handel – należy otworzyć wykres określonego produktu a następnie od razu otworzyć pozycję na tym produkcie. Dzięki temu, nie traci się czasu na zbędne klikanie i można błyskawicznie wdrożyć swoje decyzje inwestycyjne.

TRADERPRO TOOLS

Oblicz relację wartość/pips dzięki naszemu kalkulatorowi. Zadecyduj, w którym miejscu na ekranie ma pojawić się polecenie złożenia transakcji i użyj funkcji “przeciągnij i upuść,” aby zwiększyć wygodę handlu. A może masz na oku kilka rynków, które wymagają stałego monitorowania? Nie ma problemu – skorzystaj wtedy z własnej listy obserwacyjnej, która sprawi, że niczego nie przeoczysz. Chcesz dowiedzieć się więcej o określonym produkcie? Możesz użyć zakładki informacyjnej TraderPro, dzięki której poznasz wszystkie interesujące Cię szczegóły dotyczące produktu. Skorzystaj ze wszystkich funkcji, które oferuje platforma TraderPro i przenieś swój handel na wyższy poziom.

TWOJA PLATFORMA: TWÓJ WYBÓR

W ETX wiemy, że każdy inwestor ma inne potrzeby. Dlatego też, platforma ETX TraderPro oferuje wiele funkcji, które można ustawić wedle własnych preferencji, tak, aby korzystanie z platform było najwygodniejsze.

Make_Platform_your_Own

WĄSKIE SPREADY

ETX Capital oferuje swoim klientom konkurencyjne spready – najwęższe z nich są dostępne na platformie TraderPro. Na przykład, w normalnych warunkach rynkowych, klienci mogą liczyć na spready w wysokości 0,7 w przypadku EUR/USD i 0,9 pipsa w przypadku pary dolar-funt.


WIELE RYNKÓW

TraderPro umożliwia dostęp do wielu rynków oraz tysięcy produktów. Wybieraj między indeksami i akcjami z wielu krajów, towarów (rolnych, metali i surowców energetycznych), a także wielkich i mniejszych indeksów z różnych regionów.


SKORZYSTAJ ZE STAŁEGO DOSTĘPU DO TRADERPRO

ETX Capital oferuje swoje wszystkie platformy w mobilnych formatach, co oznacza, że możesz używać TraderPro bezpośrednio z telefonu lub tabletu Apple’a lub Androida. Korzystaj z wszystkich opcji dostępnych w wersji stacjonarnej platformy i monitoruj rynki bez przerwy, gdziekolwiek jesteś.


Kliknij tutaj, aby zarejestrować rachunek ETX TraderPro już dziś.