<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>
Devices

ETX MT4


ETX Capital oferuje swoim klientom możliwość korzystania z platformy MetaTrader4. MT4 umożliwia użytkownikom używanie automatycznych programów typu ‘Expert Advisor’ i licznych wskaźników, oraz jest jedną z wiodących platform w świecie obrotu instrumentami finansowymi.

ZAUTOMATYZOWANY HANDEL

Inwestorzy mają możliwość użycia zautomatyzowanych programów typu ‘Expert Advisor,’ które działają w oparciu o wcześniej zaprogramowane instrukcje handlowe, dzięki czemu ich użytkownik może zrelaksować się i obserwować, jak program zwiera transakcje automatycznie – inwestorzy mają jednak pełną kontrolę i w każdym momencie mogą zmienić parametry handlu oraz dokonać pożądanych zmian.

MT4_iPad

ZALETY PLATFORMY MT4

Inne platformy transakcyjne pozwalają inwestorom na otwarcie jednego wykresu w jednym momencie, ale platforma ETX MT4 oferuje inne możliwości. Traderzy mają dostęp do wielu wykresów jednocześnie, dzięki czemu mogą śledzić dużo więcej napływających informacji rynkowych. Stwórz w prosty sposób swoją własną listę obserwacyjną i korzystaj z wielu dostępnych wskaźników handlowych - MT4 oferuje Ci wiele korzyści, których nie znajdziesz na innych platformach.


Darmowy VPS MT4

Już nigdy nie przegapisz okazji na rynku, ponieważ ETX Capital oferuje darmowy Wirtualny Prywatny Serwer (VPS) na MT4, dzięki któremu możesz używać Expert Advisors 24/7. Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego VPS, należy wpłacić minimum £€$2000 i spełnić wymagania dotyczące wolumenu handlu. Wyświetl obowiązujące Warunki i Zasady*

Już nigdy nie przegapisz okazji na rynku, ponieważ ETX Capital oferuje darmowy Wirtualny Prywatny Serwer (VPS) na MT4, dzięki któremu możesz używać Expert Advisors 24/7. Obowiązują Warunki i Zasady*.

Aby zgłosić się po bezpłatny dostęp do VPS, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer +48 (0) 2230 72301 lub wysyłając wiadomość email na adres customer.service@etxcapital.com.


MIKRO-LOTY

Mimo że użytkownicy MT4 zazwyczaj handlują w oparciu o standardowe loty lub mini loty (10-krotnie mniejsze od standardowych lotów), to platforma ETX MT4 oferuje także mikro loty (10-krotnie mniejsze od mini lotów). Oznacza to, że użytkownicy ETX MT4 mają także dostęp do handlu na mniejszą skalę niż inni inwestorzy korzystający z MT4.


HEDGING MT4

W odróżnieniu od innych platform ETX Capital, ETX MT4 daje inwestorom możliwość zabezpieczania swoich pozycji (hedging). Użytkownicy mogą ograniczyć ryzyko związane z jedną pozycją, otwierając jednocześnie drugą pozycję – taki krok może ograniczyć straty, jeśli ceny na rynku nie podążą w kierunku pożądanym przez inwestora przy zajmowaniu pierwszej pozycji.


BŁYSKAWICZNY HANDEL ZA 1 KLIKNIĘCIEM

Na platformie MT4 masz możliwość przyspieszenia realizowania transakcji dzięki opcji handlu za jednym kliknięciem – już nigdy nie przegapisz okazji inwestycyjnej.


HANDEL MOBILNY

Platforma MT4 jest także dostępna w formacie mobilnym, dzięki czemu inwestorzy mają dostęp do rynku zawsze, gdziekolwiek się znajdują. Platforma ETX MT4 może zostać pobrana z App Store lub Android.


Aby zarejestrować rachunek ETX MT4, kliknij tutaj.

* Regulamin Wirtualnego Prywatnego Serwera (VPS)