<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>
Devices

ETX Binary


Handel opcjami binarnymi zyskuje coraz większą popularność w świecie finansów, a firma ETX Capital z przyjemnością oferuje swoim klientom ekscytującą i interktywną platformę do obrotu opcjami binarnymi. Inwestorzy ETX Capital mogą liczyć na dostęp do szerokiego wachlarza par FX jak i licznych opcji binarnych oraz ich wielu formatów.

OBRÓT OPCJAMI BINARNYMI: OD 1 DNIA DO MINUTY

Tools_of_the_Trade

OBRÓT OPCJAMI BINARNYMI: OD 1 DNIA DO MINUTY

Platforma umożliwia inwestorom wybór opcji z terminem od 24 godzin do 60 sekund. W przypadku opcji krótkoterminowych, inwestorzy mogą liczyć na duże emocje, gdy będą obserwować, jak ich opcja porusza się między zyskiem a stratą wraz ze zbliżaniem się momentu wygaśnięcia. W przypadku opcji długoterminowych, inwestorzy podejmują decyzje mając na względzie dłuższą perspektywę czasową – na przykład, czy w przeciągu jednego dnia, kurs EURUSD wzrośnie czy spadnie?

WYPŁATY I STRATY

Inwestorzy powinni pamiętać, że przegrane transakcje skutkują 100-procentową stratą zainwestowanej kwoty, ale nie stracą więcej, niż zainwestowali. Z kolei, jeśli chodzi o zyskowne transakcje, ETX Capital oferuje zyski sięgające 65%-100%. Przed otwarciem pozycji na platformie ETX Binary, klient może sprawdzić za pomoca automatyczngo kalkulatora na platformie, jaki potencjalny zysk towarzyszy określonej transakcji.

Kolejną funkcją, którą oferuje platforma ETX Binary jest możliwość wcześniejszego zamknięcia pozycji, przed jej momentem wygaśnięcia i zanotowania mniejszej straty lub zysku, w zależności, w którym kierunku otwarta jest pozycja. Na przykład: załóżmy, że decyduję się na handel kontraktami na EURUSD. Platforma oferuje potencjalny zysk sięgający 75% - oznacza to, że jeśli złożona przeze mnie transakcja okaże się wygrana, to otrzymam z powrotem zainwestowaną kwotę plus 75% zysku. Na przykład, jeśli spodziewam się, że kurs EURUSD wzrośnie i stawiam na to £50, a cena spadnie, to stracę 100% zainwestowanych £50. Jednak, jeśli moje przypuszczenia okażą się trafne, otrzymam z powrotem zainwestowane £50 plus 75% z inwestycji, czyli £37,50. Łącznie otrzymam więc £87,50.

Oprócz tego, mogę ograniczyć stratę lub zdecydować się na mniejszy zysk, akceptując kwotę oferowaną mi w danym momencie handlu – zależy ona od tego, w którym kierunku podążyła opcja.

Trade_on_the_Move

HANDLUJ, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

W przypadku wielu typów handlu, a zwłaszcza w obrocie opcjami binarnymi, o potencjalnym zysku lub stracie często decyduje stały dostęp do rynku. Platformy ETX Capital są dostępne na iPhone’a, iPada oraz Androida, dzięki czemu można wejść na rynek kiedykolwiek i gdziekolwiek.


INTERAKTYWNA PLATFORMA

Użytkownicy ETX Binary mogą liczyć na korzystanie z interaktywnej platformy, która sprawi, że handel będzie emocjonującym i wzbogacającym doświadczeniem. Każdemu produktowi dostępnemu na platformie Binary towarzyszy wykres, który wyświetla wcześniejsze ruchy cen określonego produktu. Gdy zlecenie jest złożone, otwarta pozycja jest wyświetlona na wykresie, dzięki czemu inwestorzy mogą śledzić, jak dokładnie zmieniła się cena od momentu złożenia zlecenia. Specjalny zegar wskazuje, ile czasu zostało do wygaśnięcia opcji, a w szczegółach opcji można sprawdzić jej typ, obecny stan transakcji oraz poziom zysku/straty, gdyby pozycja została zamknięta przez inwestora przed momentem jej wygaśnięcia.


Te wszystkie korzyści, oraz wiele więcej, znajdziesz w handlu za pośrednictwem platformy ETX Binary, więc może warto spróbować? Kliknij tutaj, aby zarejestrować rachunek już dziś.