<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?l=en-GB&wl=ETX&id=GTM-K79WJF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>
Devices

ETX MT4


ETX Capital oferuje swoim klientom możliwość korzystania z platformy MetaTrader4. MT4 umożliwia użytkownikom używanie automatycznych programów typu ‘Expert Advisor’ i licznych wskaźników, oraz jest jedną z wiodących platform w świecie obrotu instrumentami finansowymi.

ZAUTOMATYZOWANY HANDEL

Inwestorzy mają możliwość użycia zautomatyzowanych programów typu ‘Expert Advisor,’ które działają w oparciu o wcześniej zaprogramowane instrukcje handlowe, dzięki czemu ich użytkownik może zrelaksować się i obserwować, jak program zwiera transakcje automatycznie – inwestorzy mają jednak pełną kontrolę i w każdym momencie mogą zmienić parametry handlu oraz dokonać pożądanych zmian.

MT4_iPad

ZALETY PLATFORMY MT4

Inne platformy transakcyjne pozwalają inwestorom na otwarcie jednego wykresu w jednym momencie, ale platforma ETX MT4 oferuje inne możliwości. Traderzy mają dostęp do wielu wykresów jednocześnie, dzięki czemu mogą śledzić dużo więcej napływających informacji rynkowych. Stwórz w prosty sposób swoją własną listę obserwacyjną i korzystaj z wielu dostępnych wskaźników handlowych - MT4 oferuje Ci wiele korzyści, których nie znajdziesz na innych platformach.


MIKRO-LOTY

Mimo że użytkownicy MT4 zazwyczaj handlują w oparciu o standardowe loty lub mini loty (10-krotnie mniejsze od standardowych lotów), to platforma ETX MT4 oferuje także mikro loty (10-krotnie mniejsze od mini lotów). Oznacza to, że użytkownicy ETX MT4 mają także dostęp do handlu na mniejszą skalę niż inni inwestorzy korzystający z MT4.


HEDGING MT4

W odróżnieniu od innych platform ETX Capital, ETX MT4 daje inwestorom możliwość zabezpieczania swoich pozycji (hedging). Użytkownicy mogą ograniczyć ryzyko związane z jedną pozycją, otwierając jednocześnie drugą pozycję – taki krok może ograniczyć straty, jeśli ceny na rynku nie podążą w kierunku pożądanym przez inwestora przy zajmowaniu pierwszej pozycji.


BŁYSKAWICZNY HANDEL ZA 1 KLIKNIĘCIEM

Na platformie MT4 masz możliwość przyspieszenia realizowania transakcji dzięki opcji handlu za jednym kliknięciem – już nigdy nie przegapisz okazji inwestycyjnej.


HANDEL MOBILNY

Platforma MT4 jest także dostępna w formacie mobilnym, dzięki czemu inwestorzy mają dostęp do rynku zawsze, gdziekolwiek się znajdują. Platforma ETX MT4 może zostać pobrana z App Store lub Android.


Aby zarejestrować rachunek ETX MT4, kliknij tutaj.